Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Výroba/instalace reklamních prostředků

Výroba/instalace reklamních prostředků

Olomouc
17. 7. 2018 - 09:08

Popis

Algraf - reklamní agentura s.r.o.
Olomoucká reklamní agentura hledá týmového kolegu.
Náplň práce: výroba/instalace reklamních prostředků po celé ČR. Jde o kreativní, stále jinou a zajímavou práci např. Montáže bannerů, desek, světelných boxů.
Požadujeme: řidičský průkaz - sk. B, manuální zručnost, schopnost týmové práce, chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, dobrou fyzickou kondici.
Znalosti v oboru jsou vítány.
Nabízíme zajímavou a kreativní práci pro známe značky a zázemí silné společnosti.
Místo výkonu práce: Olomouc - Neředín
Životopisy zasílejte POUZE na email: algraf@algraf.cz.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Výrobní dělník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Požadujeme: řidičský průkaz - sk. B, manuální zručnost, schopnost týmové práce, chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, dobrou fyzickou kondici. Znalosti v oboru jsou vítány.
Nabízíme
Nabízíme zajímavou a kreativní práci pro známe značky a zázemí silné společnosti. Stravenky, 20dnů dovolené

Prodávající
Ivo Hrbáček