Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme zámečníka

Hledáme zámečníka

Hlavní město Praha
19. 11. 2017 - 18:45

Společnost RH Pool s.r.o., zabývající se již od roku 1996 stavbou, montáží bazénů a výrobou bazénových zastřešení, hledá na hlavní pracovní poměr zámečníka pro nově otevřenou výrobnu bazénových zastřešení v Nedvězí u Říčan.

Náplň práce: řezání, broušení, ohýbání, montáž zastřešení apod.

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Zámečník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- vyučení v oboru zámečník či SŠ v technickém oboru - řidičský průkaz skupiny B - manuální zručnost - pečlivost - samostatnost při práci - zodpovědnost - ochota a chuť učit se novým dovednostem - praxe na podobné pozici výhodou - znalost CNC strojů výhodou - svářečský průkaz výhodou
Nabízíme
- práce na HPP - odpovídající platové ohodnocení - práce ve firmě s více než 20ti letou tradicí

Prodávající
André Houška