Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Strojní zámečník

Strojní zámečník

Pardubický kraj
12. 11. 2020 - 11:09

Popis

Hledáme nové kolegy na pozici strojní zámečník
Co vás čeká:
Česká strojírenská společnost se sídlem v Pardubicích. Počátky firmy jsou z roku 1990. Firma se specializuje na zakázkovou strojírenskou výrobu. Zaměstnává 35 kvalifikovaných pracovníků a disponuje vlastním výrobním areálem. Převážnou část své produkce vyváží do zahraničí. Hledáme schopné zaměstnance do výroby ocelových konstrukcí. Zajímavá a různorodá práce, přátelský kolektiv a slušné jednání, kvalifikované zaučení nového pracovníka na obsazované pozici

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na e-mail: vancatova@smahel.cz

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Zámečník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
min. dosažené vzdělání-výuční list, zákl. orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, manuální zručnost nebo praxi v oboru, samostatnost, pečlivost, odpovědný přístup k práci.
Nabízíme
práci na HPP, práce v jednosměnném provozu, příspěvek na stravování ve formě stravenek, odpovídající plat. podmínky, výkonové prémie, kvalifikované zaučení nového pracovníka na obsazované pozici, možnost osobního růstu, zajímavou a různorodou práci, přátelský a spolehlivý kolektiv.

Zavřít Zavřít
Kupující
Iveta Vančatová