Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Vedoucí projektů - investice

14.01. 07:00 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné a nezařazené profese
Obor činnostiZbylé a nezařazené
ProfeseJiné a nezařazené profese
Popis: Popis společnosti---Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Společnost vytváří a poskytuje služby, které umožňují jejím klientům dosáhnout úspěchu v měnícím se světě práce.-Společnost s ročním obratem 22 miliard USD vytváří a poskytuje služby pokrývající celý zaměstnanecký a obchodní cyklus, kam patří poskytování zaměstnanců na dobu neurčitou i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing a poradenské služby. --Nová pozice, čerstvě nová příležitost pro osobu, která ve svém životě už něco dokázala!Pojďte se podílet na projektech, týkající se investic do stavby nového areálu včetně zajištění strojního vybavení. MIMO automotive! To znamená - menší tým, větší odpovědnost a prostor pro vlastní realizaci.
-Úkoly nového kolegy:- vést projektový tým k požadovaným výsledkům - investice do budov a zařízení- vedení projektů v oblasti staveb - vyjednávání s dodavateli, správa smluv a reklamací- koordinace rozpočtu, plnění plánů- správa budov, areálu, postupně příjem nových technologií a rozjezd výrobní linky

Oblast inzerce:

Praha 8

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13648154

Počet zhlédnutí:

2 239x

Zhlédnutí detailu:

61x

Podobné inzeráty jako Vedoucí projektů - investice

Investiční inženýr/ka Šumperk

---

Šumperk

19.05.2017

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 897 inzerátů