Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Všeobecná sestra, Zdravotnický asistent - ONKOLOGIE, lůžka

Všeobecná sestra, Zdravotnický asistent - ONKOLOGIE, lůžka

Praha
1. 11. 2017 - 20:14

Popis

Dobrý den,

Ráda bych Vám nabídla volné pracovní místo na pozici Všeobecné sestry, či Zdravotnického asistenta na Onkologické klinice FN Motol – lůžkovém oddělení.

Hlavní náplň práce:

- Odběry biologického materiálu
- Komplexní ošetřovatelská péče o pacienta
- Práce s cévními vstupy – PORT, PICC
- Podávání chemoterapie
- Práce s ošetřovatelskou dokumentací

Platové ohodnocení:

- Řídíme se tabulkami dle léta praxe
- Zvláštní příplatek za práci v Onkologii
- Příplatek za směnnost, víkendy, svátky, noční
- Proplácení přesčasových hodin
- Po třech měsících od nástupu, máte právo na osobní ohodnocení, jehož výše je variabilní, čtvrtletně se vyplácí mimořádné odměny

Nástup:

- Ihned
- Dohodou

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Zdravotní sestra
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Kvalifikační předpoklady: - Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (SZŠ,VOŠ,VŠ) - Ukončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotnický asistent (SZŠ) Požadavky: - Zkušenosti a praxi vítáme, není však podmínkou, přijmeme i absolventy - Komunikativnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, bezúhonnost - Schopnost empatie, základní znalost práce na PC
Nabízíme
Nabízíme: - Zajímavou práci v mladém kolektivu, směnný provoz, motivující platové ohodnocení - Možnost ubytování pro mimopražské - Aktivní podpora dalšího vzdělávání a studia (studium při povolání) - Levné moderní stravování v závodní jídelně - Zaměstnanecké výhody a benefity (sportovní a kulturní aktivity, rekreace v zařízeních FN Motol, příspěvek na penzijní pojištění atd…)

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Klára Frydrychová