Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zdravotní sestra k praktickému lékaři na 0,75 úvazek

Zdravotní sestra k praktickému lékaři na 0,75 úvazek

České Budějovice
16. 9. 2018 - 23:40

hledáme zdravotní sestru do ordinace praktického lékaře na úvazek 0,75

Náplň práce:
-sledujete a orientačně hodnotíte fyziologické funkce pacientů (TK, pulz, EKG, tělesná teplota a další tělesné parametry)
-zajišťujete a provádíte vyšetření biologického materiálu získaného invazivní i neinvazivní cestou
-provádíte doporučení týkající se životního stylu
-provádíte aplikaci povinných i volitelných očkování
-aplikujete injekce i.m., s.c. a i.v.
-orientačně hodnotíte sociální situaci pacienta, identifikujete potřebnost spolupráce sociálního nebo zdravotně-sociálního pracovníka
-zajišťujete přejímání, kontrolu a uložení zdravotnických prostředků, manipulaci s nimi, jejich desinfekci a sterilizaci a jejich dostatečnou zásobu
-vedení dokumentace
-udržování čistoty a pořádku

Pracovní nástroje:
mezi pracovní prostředky patří zdravotnické prostředky, výpočetní technika, dopravní prostředky a běžné kancelářské prostředky.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Zdravotní sestra
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
32000
Požadujeme
Nabízíme
práce na zkrácený úvazek 30 hodin týdně bez nočních a víkendů, příjemné reprezentativní prostředí, přátelský kolektiv i pacienti, dle vzdělání a praxe mzda 22.000-25.000 Kč (přepočteno na plný úvazek cca 32.000 Kč)- ozvěte se na email pavlaskovai@seznam.cz či mimo ordinační dobu na tel. 607 723 424

Prodávající
Ilona Pavlásková