Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Soukromý Osobní asistent pro OSZ - Turnov

Soukromý Osobní asistent pro OSZ - Turnov

Liberecký kraj
3. 9. 2018 - 18:35

Nabízím práci osobního asistenta (pouze muži) pro příležitostnou asistenci pro mou osobu. Jsem muž ve věku 27 let a pohybuji se standardně na elektrickém invalidním vozíku. V rámci mého naplněného životního stylu potřebuji k ruce příjemné, fyzicky zdatné, pružné asistenty, kteří jsou otevřeni novým věcem a situacím. Asistence o víkendech, případně i v pracovním týdnu. Rozsah a frekvence zcela dle dohody.
Nabízím:
- Pružnou pracovní dobu, dle dohody
- Zajímavé platové ohodnocení
- Strava a ubytování v průběhu asistence
- Možnost navštívit různá místa v rámci i mimo rámec ČR
- Hrazeny jsou veškeré náklady na cestování
Pracovní náplň:
Rozsah asistence záleží na společné dohodě. Plná asistence spočívá zejména v převozu automobilem dle potřeby (případně asistence na dovolené), pomoci při hygienických úkonech, přípravě jídla a pití, některých domácích pracích, oblékání, a asistence v nočních hodinách.
Požadavky:
- Fyzická zdatnost
- Věk mezi 30 a 45
- Pružné a otevřené jednání
- Středoškolské vzdělání výhodou
- Řidičské oprávnění typu B
- Absolutní diskrétnost
Pro bližší info. prosím zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na níže uvedenou adresu, případně mě též kontaktujte telefonicky. Platové ohodnocení dohodou, dle rozsahu spolupráce.
Kontakt:
Martin Kulič
tel. 737 760 069
e-mail: martin.kulic@seznam.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Jiné profese ve zdravotnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Fyzická zdatnost - Muž mezi 30 a 45 - Pružné a otevřené jednání - Středoškolské vzdělání výhodou - Řidičské oprávnění typu B - Absolutní diskrétnost
Nabízíme
- Pružnou pracovní dobu, dle dohody - Zajímavé platové ohodnocení - Strava a ubytování v průběhu asistence - Možnost navštívit různá místa v rámci i mimo rámec ČR - Asistence v Písku a na dalších zajímavých místech