Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SANITÁŘ NA ONKOLOGII - lůžková část

SANITÁŘ NA ONKOLOGII - lůžková část

Praha
1. 11. 2017 - 20:20

Popis

Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla pracovní pozici sanitáře/sanitářky na Onkologické klinice FN Motol.

Náplň práce:

- Doprovod pacientů na vyšetření
- Podávání stravy pacientům
- Asistence zdravotním sestrám a lékařům
- Základní ošetření pacientů
- Poskytování první pomoci a neodkladné péče
- Péče o lůžko a prádlo pacienta
- Manipulace s biologickým materiálem
- Sledování fyziologických funkcí
- Základní administrativní a technické práce

Platové ohodnocení:

- Řídíme se tabulkami dle léta praxe
- Po třech měsících od nástupu, máte právo na osobní ohodnocení, jehož výše je variabilní, čtvrtletně se vyplácí mimořádné odměny

Nástup:

- Ihned
- Dohodou

Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Jiné profese ve zdravotnictví
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: - Aktivní přístup k práci - Empatii - Sanitářský kurz výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme
Nabízíme: - Zajímavou práci v mladém kolektivu, jednosměnný provoz, motivující platové ohodnocení - Možnost ubytování pro mimopražské - Možnost dodělání sanitářského kurzu - Levné moderní stravování v závodní jídelně - Zaměstnanecké výhody a benefity (sportovní a kulturní aktivity, rekreace v zařízeních FN Motol, příspěvek na penzijní pojištění atd…)

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Klára Frydrychová