Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistent/ka prodeje v Lékárně- volný sortiment- bonus 20000

Asistent/ka prodeje v Lékárně- volný sortiment- bonus 20000

Praha
18. 1. 2018 - 19:02

Společnost MediFarmaco a.s. působící v oblasti zdravotnictví, se zaměřuje na projekty sociálně-zdravotnických center a na výzkum v oblasti biomedicíny. Spolupracujeme s tuzemskými a zahraničními odbornými organizacemi a instiucemi.

Asistent/ka prodeje v Lékárně - volný sortiment

Co Vás čeká:
- prodej a aktivní podpora prodeje volného sortimentu (kosmetika, čaje apod.)
- poradenství v oblasti prodeje kosmetiky
- starost o vzhled studia
- vyřizování e-shop objednávek
- přejímání, kontrola a skladování zboží
- inventury skladových zásob a finančních prostředků

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Jiné profese ve zdravotnictví
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
- prozákaznický přístup a veselá mysl - obchodní dovednosti - příjemné vystupování, reprezentativní vzhled - flexibilita (nepravidelná pracovní doba - nikoli krátký/dlouhý týden) - zájem o kosmetiku - schopnost domluvit se anglicky či rusky - zkušenost s prací na PC (zkušenost s pokladními systémy výhodou) - praxe v oboru výhodou - kosmetický kurz výhodou
Nabízíme
- práci ve stabilní české společnosti - pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, předpoklad prodloužení - týden dovolené navíc - slevu na produkty společnosti V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ.

Prodávající
Mgr. Vendula Mičková