10.09.2019 13:52   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR   |   Zemědělství, lesnictví a ekologie   |   Jiné profese v zemědělství
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Profese
Jiné profese v zemědělství
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
Požadujeme
Spolehlivost, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost.
Nabízíme
Nabízíme fyzicky náročnou práci s koňmi na čerstvém vzduchu. Zapojení do mladého kolektivu. Dobré finanční ohodnocení.
Cena: Neuvedeno

Popis: Zemědělský statek (hřebčín) hledá spolehlivého pracovníka pro práci u koní.
Pracovní náplň: péče o koně (krmení, kydání, vodění koní na pastvu)a práce ve statku.

Statek v okrese Prachatice, poblíž autobusové zastávky.
Dobré platové podmínky.

V případě zájmu pište na: [email protected] nebo volejte na tel. číslo + 420 721 368 888.

sipka dolu

Vhodné i pro

zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
9855482
Počet zhlédnutí:
74 414x
Zhlédnutí detailu:
1 738x