Asistentka personálního oddělení - Kladno Kladno

03.06. 16:53 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Asistentka, sekretářka
Obor činnostiAdministrativa
ProfeseAsistentka, sekretářka
Odměna za práci25 000 Kč měsíčně
Popis: Pro našeho klienta zahraniční
-logistickou a přepravní společnosti
-Hledáme uchazečku/uchazeče na pozici
-Asistentka personálního oddělení
-s jazykem rumunština nebo maďarština
-Pracovní náplň:
-Péče v rámci povinností personálního oddělení
-o rumunsky nebo maďarsky hovořící zaměstnance – řidiče.
-- Nábor, představení podmínek včetně pracovní smlouvy
-- Pomoc při vyřizování pracovních formalit
-- Pomoc a tlumočení při nástupu/výstupu zaměstnanců
-i během jejich pracovního poměru
- Všestranné využití znalosti rumunského nebo maďarského jazyka
- Na každodenní bázi při vyřizování operativy s tímto portfoliem zaměstnanců
-Požadavky:
-rumunský nebo maďarský jazyk znalost slovem i písmem komunikativně
-MS Office
-administrativní pečlivost a zodpovědnost
-schopnost tlumočit a interpretovat přejaté informace
-organizační nadání
-příjemný a kolegiální přístup
-nástup možný po domluvě
-ohodnocení mezi 25 až 30 tis. Kč dle zkušeností,
-a další podmínky budou představeny.
-Pozice je vhodná pro kandidátů v okolí Kladno,
-Praha západ a najde-li se rodilý mluvčí,
-může to být pro něco dlouhodobé
-a smysluplné pracovní uplatnění.
-Odpovíme obratem všem kandidátům, prosíme o C.V. s fotografií
-Na hana.simovazavinacmaintec.net
-731 526 957

Oblast inzerce:

Kladno

Číslo inzerátu:

13110391

Počet zhlédnutí:

2 673x

Zhlédnutí detailu:

109x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 993 298 inzerátů