Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Práce i na vedlejší činnost, klientský servis

Práce i na vedlejší činnost, klientský servis

Třebíč
17. 1. 2017 - 08:50

Nabízím možnost flexibilní práce z domu pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi.

Náplň práce
Organizace odbytu.
Získávání a péče o zákazníky vašeho e-shopu.
Komunikace s klienty a řešení jejich požadavků.
Možnost budování odbytových sítí s následnou možností podílu na zisku.
Působíme v zemích po celém světě.
Máte strach, že na to nemáte? Vše se dá naučit a my Vám pomůžeme.

6 měsíců zkušební doba, práce vhodná pro studenty, absolventy, při mateřské nebo přivýdělek při práci. Pro 18+. Za 6 měsíců si můžete vydělat i víc než 30 000,-. Práce je vhodná i jako přivýdělek - cca 5-10tis. měsíčně.

Z časových důvodů mi napište zprávu formou SMS a já se Vám co nejdříve ozvu.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Základní znalosti PC. Ochota se učit novým věcem a ochota se rozvíjet a vzdělávat. Bezúhonnost. Odpovědnost, samostatnost.
Nabízíme
Práce z domova Práce a jistota v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu více než 50 let Místo výkonu práce: Celá ČR s možností mezinárodní angažovanosti. Vlastní časové rozvržení aktivit a získání časové flexibility. Marketingová podpora. Týmová práce v příjemném kolektivu. Po malých krocích vás vše naučíme. Vytvoření reziduálního příjmu. Nabízíme plné zaškolení a coaching v oblasti obchodních a komunikačních dovedností, obchodní a marketingové strategie, atd. Osobní a profesní růst našich partnerů je naší prioritou.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Kristýna Ungerová