Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Projekt Manažer - Stavař

Projekt Manažer - Stavař

Jaroměř
18. 10. 2016 - 12:51

Náplň práce: Realizace zakázek, příprava zakázek, projektování zakázek
Životopisy zasílejte na: marek.vojtisek@vki.cz, kde se domluvíme na podrobnostech.
firma: VK INVESTING s.r.o. Jaroměř
web: www.vki.cz
email: marek.vojtisek@vki.cz

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Přípravář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Středoškolská/vysokoškolská škola • schopnost samostatné i týmové práce • zodpovědnost a spolehlivost • fyzická zdatnost • časová flexibilita • trestní bezúhonnost • uživatelská znalost PC – Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint), Cad systém • výhodou – rozpočtovaní v programu Kros • řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
• výborné finanční ohodnocení dle dohody • jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (23 let na českém trhu) • dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku • účast na zajímavých stavebních zakázkách • práce se špičkovým technickým vybavením – moderní tiskárny, 2 monitory • pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti • profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou • nástup možný ihned • místo výkonu práce v regionu východní Čechy (firma sídlí v Jaroměři) • příspěvek na stravné (diety) • chytrý mobilní telefon • počítač

Prodávající
Marek Vojtíšek