Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ASISTENT/DISPEČER s AJ/NJ

ASISTENT/DISPEČER s AJ/NJ

Praha
16. 2. 2016 - 13:33

Popis

Náplň práce:
· vykonávání administrativní práce jako fakturace, zasílání textů objednávek, komunikace s řidiči
· příprava podkladů pro účetní
· telefonická a e-mailová komunikace s partnery, řidiči
· vykonávání všech ostatních nařízeních svého nadřízeného

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
· zkušenosti s vedením administrativní agendy a přípravy podkladů pro ekonomické oddělení · znalost NJ nebo AJ slovem i písmem, · pečlivost, samostatnost a důslednost · znalost českého pravopisu, popř. slovenského Kvalifikační požadavky: · středoškolské vzdělání s maturitou, · uživatelskou znalost na PC – MC Office – Excel, Word · řidičský průkaz sk. B., aktivní řidič Výhodou · schopnost zvládat stres, · zkušenost s dispečinkem se vítá · slovenský jazyk
Nabízíme
· práci na hlavní pracovní poměr – HPP, · kompletní zaškolení · k výkonu práce služební telefon + SIM · místo pracoviště: Praha 4

Prodávající
Anna Beznosova