Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (vhodné pro absolventy)

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (vhodné pro absolventy)

Brno
18. 2. 2016 - 15:30

Rádi byste pracovali ve společnosti, která bude podporovat Váš vlastní rozvoj a dokáže ocenit Vaše nápady? Jste aktivní člověk, který se zajímá o celosvětové dění? Pak neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes. Pro našeho klienta mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme do našeho stávajícího teamu příjemné a komunikativní spolupracovníky, které motivuje profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Pracovní náplň

- Udržování vztahů se zákazníky a řešení jejich požadavků
- Tvorba, řízení a realizace komunikačních aktivit
- Podílení se na tvorbě marketingové kampaně zacílenou na klienty
- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti a podpora týmu
- Administrativní činnost
- Reporting

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
- Řádně ukončené SŠ/SOU vzdělání - Znalost cizího jazyka výhodou - Předchozí praxe vítána ovšem není podmínkou - Samostatnost, komunikativnost a ochotu na sobě dále pracovat - Základní znalost práce na PC - Trestní bezúhonnost
Nabízíme
- Motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + provize) - Zázemí stabilní společnosti s moderním multikulturním pracovním prostředím a příjemným kolektivem - Možnost zahraničních stáží na pobočkách společnosti - Zaškolení a plnou podporu po celou dobu spolupráce - Profesní a osobní rozvoj, vzdělávání a kariérní růst - Občerstvení na pracovišti - Nástup možný ihned - Místo výkonu práce: Praha, Brno

Prodávající
Monika Krejčová