Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník provozu výrobní firmy

Administrativní pracovník provozu výrobní firmy

Praha
15. 6. 2017 - 14:42

Společnost se zabývá přípravou kosmetických výrobků renomovaných značek pro prodej konečnému zákazníkovi. Jedná se o výrobní činnost zejména polepování výrobků a jejich kompletace do balíčků

Náplň práce

-přípravy podkladů pro fakturaci a výplaty, kontrola objednávek, fakturace

-vedení evidence zaměstnanců a pracovní doby

-kontrola kvality + kontrola výkonů provozu

-příjem a výdej zboží - počítačové zpracování (Money S5)

-tvorba etiket v jednoduchém grafickém designeru typu MS word

Požadujeme

-středoškolské vzdělání ukončené maturitou

-dobrou znalost práce na PC (MS Excel + MS Word)

-základní znalost principů logistiky skladu

-zkušenost s vedením evidencí a vyhodnocováním informací

-zodpovědnost a schopnost precizní práce s čísly

Předpoklady

-samostatnost

-spolehlivost

-flexibilita

-chuť spolupracovat a komunikovat v týmu mladých aktivních lidí

Nabízíme

-pracovní doba po-pá 07-17h

-svoz do práce zdarma

-dobré platové ohodnocení až 29.500 kč

-nástup ihned

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
29500
Požadujeme
Společnost se zabývá přípravou kosmetických výrobků renomovaných značek pro prodej konečnému zákazníkovi. Jedná se o výrobní činnost zejména polepování výrobků a jejich kompletace do balíčků Náplň práce -přípravy podkladů pro fakturaci a výplaty, kontrola objednávek, fakturace -vedení evidence zaměstnanců a pracovní doby -kontrola kvality + kontrola výkonů provozu -příjem a výdej zboží - počítačové zpracování (Money S5) -tvorba etiket v jednoduchém grafickém designeru typu MS word Požadujeme -středoškolské vzdělání ukončené maturitou -dobrou znalost práce na PC (MS Excel + MS Word) -základní znalost principů logistiky skladu -zkušenost s vedením evidencí a vyhodnocováním informací -zodpovědnost a schopnost precizní práce s čísly
Nabízíme
Předpoklady -samostatnost -spolehlivost -flexibilita -chuť spolupracovat a komunikovat v týmu mladých aktivních lidí Nabízíme -pracovní doba po-pá 07-17h -svoz do práce zdarma -dobré platové ohodnocení až 29.500 kč -nástup ihned

Prodávající
ABZAKOVO