Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka účetního oddělení s italštinou

Asistentka účetního oddělení s italštinou

Praha
29. 6. 2017 - 16:18

Italská společnost zabývající se importem a exportem hledá asistentku účetního oddělení pro práci v kanceláři.

Náplň práce: kontrola a evidence přijatých a vydaných faktur, vystavování faktur, příprava příkazů k úhradě, komunikace s klienty, administrativa v kanceláři, atd.

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Znalost italského jazyka slovem i písmem - Pokud možno i znalost anglického či německého jazyka - Znalost práce s počítačem (Microsoft Excel a Word) - Znalost účetnictví a používání programu "Pohoda" výhodou
Nabízíme
Plat: 20 000 Kč čistého / měsíc, po zaučení navýšení platu odpovídající schopnostem. Pracovní doba od 9 do 17.

Prodávající
Yaleanor s.r.o.