Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ZLATAKY.CZ - ADMINISTRATOR/ka E-SHOPU

ZLATAKY.CZ - ADMINISTRATOR/ka E-SHOPU

Liberec
10. 5. 2018 - 11:46

LINK HOLDING a.s. je významná společnost zabývající se již od roku 2006 prodejem zlatých a stříbrných mincí a investičních kovů. V současné době patří společnost mezi lídry na trhu a se svým e-shopem ZLAŤÁKY CZ se řadí mezi špičku ve svém oboru.
LINK HOLDING a.s. je ryze českou společností, která nabízí práci v přátelském kolektivu na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
PRO E-SHOP A ZÁKAZNICKÉ CENTRUM
Místo výkonu práce: Liberec
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Mzdové rozpětí: Kč 20 000,- až Kč 25 000,-
Termín nástupu: Ihned

Pracovní náplň:
vyřizování požadavků zákazníků: telefon, e-mail, správa objednávek, fakturace,
komunikace se skladem
práce vhodná i pro absolventy

Hlavní předpoklady:
příjemné vystupování a komunikativnost
časová flexibilita a spolehlivost, pečlivost, samostatnost ochota učit se novým věcem
znalost práce s PC a běžným kancelářským softwarem

Co nabízíme:
zajímavou práci v příjemném prostředí
zázemí stabilní společnosti
odpovídající finanční ohodnocení
příspěvek na stravování /stravenky/
firemní akce
zaměstnanecké slevy při nákupu zboží na našich kamenných prodejnách
Vánoční bonusy apod.

Pokud rádi pracujete v přátelské atmosféře s týmovým duchem a rádi si pečlivě plníte svěřené úkoly, tak jste tím správným uchazečem pro nás.
V případě zájmu o uvedenou pozici nám prosím zašlete profesní životopis v českém jazyce, a to na mail: prace@zlataky.cz. Děkujeme Tým ZLAŤÁKY.CZ telefon +420 232 003 057

V případě, že Vás nekontaktujeme do 7 dnů od zaslání podkladů, tak nám prosím zavolejte! :-)

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů v něm uvedených v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Administrativní pracovník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
příjemné vystupování a komunikativnost časová flexibilita a spolehlivost, pečlivost, samostatnost ochota učit se novým věcem znalost práce s PC a běžným kancelářským softwarem
Nabízíme
zajímavou práci v příjemném prostředí zázemí stabilní společnosti odpovídající finanční ohodnocení příspěvek na stravování /stravenky/ firemní akce zaměstnanecké slevy při nákupu zboží na našich kamenných prodejnách Vánoční bonusy apod.

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Markéta Renglová