Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka ředitele / Obchodní manažerka

Asistentka ředitele / Obchodní manažerka

Liberec
18. 10. 2016 - 12:39

Vypisujeme výběrové řízení na pozici obchodní manažerky / asistentky ředitele pro společnost zabývající se mezinárodním obchodem v oboru průmyslové svařovací technologie

Náplň práce:
-administrativní podpora jednatele společnosti
-samotná komunikace se zákazníky a dodavateli
-správa a evidence obchodních případů
-příprava podkladů k jednání
-příprava podkladů pro účetní
-zajištění chodu kanceláře

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy, vč. fotografie a referencí.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
pokročilá znalost práce na PC (Outlook, MS Office),samostatné vystupování, časová flexibilita, pečlivost, komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu, znalost ve strojírenském oboru vítána, komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka, zkušenosti z oblasti obchodu/administrativy výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme
nástupní plat cca 20.000Kč + odměny dle dohody, práci na plný úvazek, po zapracování možnost částečného home-office, získání nových zkušeností a dovedností

Prodávající
Petr Ticháček