27.07.2017 11:43   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Administrativa   |   Asistentka, sekretářka
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Profese
Asistentka, sekretářka
Místo výkonu práce
Olomouc
Odměna za práci
23 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- SŠ/ VŠ vzdělání (strojní zaměření výhodou); - výborná znalost NJ slovem i písmem ( min. úroveň C1), znalost angličtiny výhodou; - znalost MS Office; - praxe: min. 2 roky; - samostatnost, pečlivost; - vynikající organizační a komunikační dovednosti a příjemné vystupování
Nabízíme
- možnost zvyšování mzdy na základě dobrých výsledků; - dlouhodobou spolupráci; - příjemný kolektiv - místo výkonu: centrum Olomouce V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání životopisu spolu s průvodním motivačním dopisem na adresu: [email protected]
Cena: Neuvedeno

Popis: Zahraniční firma s pobočkou v Olomouci hledá do svého kolektivu nového člena na pozici asistenta/ asistentky.

Náplň práce :
- denní komunikace s českými i zahraničními (zejména německými ) obchodními partnery a vyřizování korespondence dle pokynů
- zpracování objednávek a jejich odesílání dodavatelům, sledování dodání zboží a reklamace u dodavetelů
- překlady z/ do německého jazyka
- zajištění dopravy zboží a popřípadě jeho proclení
- vedení skladové evidence zboží
- administrativní činnost (vedení záznamů a evidence, zpracování podkladů pro mzdy a účetní, agenda zaměstnanců, atd.)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Henke Metal s.r.o.
Telefon: 585 243 615
Odkaz: http://www.henke-metal.com/index…

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13197831
Počet zhlédnutí:
9 912x
Zhlédnutí detailu:
551x