23.10.2017 15:06   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Administrativa   |   Asistentka, sekretářka
Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Profese
Asistentka, sekretářka
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
Špičková úroveň komunikace, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, přijemné vystupování. Výhodou bude, pokud budete umět jazyk: němčina, ruština, a máte zkušenost s působením v zahraničí.
Nabízíme
Co vás čeká Ze začátku podpora jednateli společnosti v oblasti administrativy u rozjezdu firmy, uvádení návštěv, komunikace s lékaři ohledně pronájmů ordinací, analýzy, časem v případě zájmu práce v oblasti marketingu, business developmentu, podpora pro lékárnu, organizace kampaní a pod. Co vám můžeme nabídnout Klidné pracovní prostředí, ohled na děti, flexibilní pracovní doba, možnost práce na část. úvazek, v případě osvědčení se a dlouhodobé spolupráce benefity jako roční bonusy u dosažení cílů, služební vůz, členství v Balance Club Brumlovka.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Do nově rozjíždějící se společnosti působící ve zdravotnictví hledám asistentku, optimálně studentku VŠ ekonomického zaměření, ze začátku podpora jednateli společnosti v oblasti administrativy u rozjezdu firmy, uvádení návštěv, komunikace s lékaři ohledně pronájmů ordinací, analýzy, časem v případě zájmu práce v oblasti marketingu, business developmentu, podpora pro lékárnu, organizace kampaní a pod.

Adresa práce: Sluneční náměstí 14, Praha 5, přímo na metru Hůrka.

Co vám můžeme nabídnout

Klidné pracovní prostředí, ohled na děti, flexibilní pracovní doba, možnost práce na část. úvazek, v případě osvědčení se a dlouhodobé spolupráce benefity jako roční bonusy u dosažení cílů, služební vůz, členství v Balance Club Brumlovka.

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Poliklinika Hůrka s.r.o.
Telefon: 776 867 588

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13434107
Počet zhlédnutí:
12 018x
Zhlédnutí detailu:
816x