01.11.2017 19:50   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Administrativa   |   Asistentka, sekretářka
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Administrativa
Profese
Asistentka, sekretářka
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost za svou práci, ochotu učit se nové věci, schopnost ryhlé a efektivní práce na počítači (WORD, EXCEL, POWERPOINT - vše na vysoké úrovni). Požadujeme vysoce reprezentativní jednání a zkušenost s jednáním s lidmi. Velkou výhodou je zkušenost s organizací prací. Tato pozice vyžaduje být k dispozici na telefonu i mimo pracovní dobu, což je kompenzováno flexibilní pracovní dobou. Požadujeme český či slovenský jazyk a angličtinu na výborné úrovni, další jazyk jako například italština je výhodou ne však nezbytností.
Nabízíme
Flexibilní pracovní dobu, velmi dobré finanční ohodnocení a bonusy, kancelář v centru Prahy, velmi rozmanitou práci, kde se určitě nebudete nudit a poznáte hodně lidí i nejrůznějších objektů (kanceláře, domácnosti, hotely, atd.).
Cena: Neuvedeno
Popis:

Naše firma se zabývá Facility managementem. Hledáme schopného a zodpovědného člověka, který bude asistovat při operacích a organizacích prací, rozvrhů, hledání nových lidí a administrativě. Práce je velmi různorodá a zahrnuje nejen práci v kanceláři, ale také jednání s klienty, vyřizování agendy Operations managera v jeho zastoupení, prohlížení objektů po celé Praze. Hledáme člověka, který je reprezentativní a dokáže jednat s lidmi.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


BioModrá s.r.o.
Odkaz: www.biomodra.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13465421
Počet zhlédnutí:
8 396x
Zhlédnutí detailu:
414x