Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Disponent MKD pro EU

Disponent MKD pro EU

Brno
30. 11. 2015 - 09:48

Popis

Pracovní náplň:
- zajištění vytíženosti kamionů pro naše smluvní partnery
- aktualizace portfolia dopravců a klientů
- evidence objednávek a podkladů pro fakturace

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Disponent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Požadované dovednosti: - pokročilá znalost AJ nebo NJ slovem i písmem nutností - pokročilá znalost Excel, Outlook - loajalita, pohotovost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, schopnost řešit krizové situace
Nabízíme
Nabízíme: - fixní základ a progresivní osobní ohodnocení. - firemní benefity: notebook, smartphone, stravenky, pružná pracovní doba.

Prodávající
Jiří Košťál