10.10.2019 21:30   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Doprava, logistika, zásobování   |   Disponent
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Profese
Disponent
Místo výkonu práce
Odměna za práci
45 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadované dovednosti: - pokročilá znalost AJ nebo NJ slovem i písmem nutností - pokročilá znalost Excel, Outlook - loajalita, pohotovost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, schopnost řešit krizové situace
Nabízíme
Nabízíme: - fixní základ a progresivní osobní ohodnocení. - firemní benefity: notebook, smartphone, stravenky, pružná pracovní doba. Cena: Neuvedeno Popis: Pracovní náplň: - zajištění vytíženosti kamionů pro naše smluvní partnery - aktualizace portfolia dopravců a klientů - evidence objednávek a podkladů pro fakturace
Cena: Neuvedeno

Popis: Pracovní náplň:
- zajištění vytíženosti kamionů pro naše smluvní partnery
- aktualizace portfolia dopravců a klientů
- evidence objednávek a podkladů pro fakturace
Své CV zasílat prosím na email: [email protected] do předmětu DISPONENT

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

MADFALL
Odkaz: www.madfall.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15128093
Počet zhlédnutí:
31 742x
Zhlédnutí detailu:
27x