19.08.2016 13:21   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Jiné profese ve finančním sektoru
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Jiné profese ve finančním sektoru
Místo výkonu práce
Odměna za práci
30 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadavky: - obchodní a organizační dovednosti - SŠ vzdělání - komunikativnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita - aktivní znalost práce s PC - řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
Nabízíme: - práci v úspěšné a rozvíjející se společnosti - stabilita pracovního týmu - dobré pracovní podmínky - finanční ohodnocení 20.000 - 30.000,-Kč - možnost dalšího vzdělávání a seberealizace. Životopisy zasílejte na email [email protected]
Cena: Neuvedeno
Popis:

Obchodní zástupce.

Pracovní náplň:
- vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a nových klientů
- péče o portfolio klientů a partnerů
- tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami
- realizace návštěv u stávajících i potenciálních klientů
-prezentace služeb

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Dmytro Feldi
Telefon: 777 893 995

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
12225319
Počet zhlédnutí:
37 751x
Zhlédnutí detailu:
134x