28.03.2017 08:03   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Technika, elektrotechnika a energetika   |   Elektromechanik
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Profese
Elektromechanik
Místo výkonu práce
Otrokovice
Odměna za práci
25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
* SOU, obor elektro * Znalost elektro dokumentace – čtení ve výkresech * Samostatnost, pěčlivost * Znalost vyhl. 50, § 5-6. * Praxe výhodou, pozice vhodná i pro absolventy. * ŘP skup. "B". * Zdravotní způsobilost.
Nabízíme
* Zajímavou práci bez stereotypu * Odpovídající mzdové podmínky. * Práci v mladém kolektivu
Cena: Neuvedeno

Popis: Stabilní firma zabývající se strojírenskou výrobou hledá mezi své řady nového kolegu na pozici ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

* Zapojování a zprovozňování nových strojů

* Servisní opravy již zprovozněných strojů

Pracoviště

* Výrobní hala Otrokovice

Nástup

* Ihned nebo dle dohody

Platové ohodnocení

* Nástupní plat 20-25 tis. Kč.

* Po zapracování růst platového ohodnocení

* Zaměstnanecké benefity – příspěvky na stravu ve formě stravenek

Neváhejte a ozvěte se co nejdříve, těšíme se na Vás.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Marek Otevřel
Telefon: 605 327 625
Odkaz: www.remocz.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
10551196
Počet zhlédnutí:
25 506x
Zhlédnutí detailu:
1 130x