08.07.2016 14:19   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Finanční ředitel, manažer
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Finanční ředitel, manažer
Místo výkonu práce
Choceň
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou • Organizační, komunikativní schopnosti • Příjemné a reprezentativní vystupování • Svědomitý přístup k práci • Schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy • Kreativitu, zodpovědnost a samostatnost
Nabízíme
• Práci v mladém kolektivu • Osobní růst
Cena: Neuvedeno

Popis: Pro našeho klienta hledáme projektového manažera pro Pardubický kraj. Firma se zabývá zprostředkováním služeb pro zákazníky (bankovnictví, bydlení, vzdělávání).
Jsme mladý kolektiv, který je zapálený pro svoji práci a nebojí se chodit za své hranice. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a záleží nám na našich hodnotách.
Pokud i Vy chcete překonávat své překážky, splňujete dané požadavky inzerátu, neváhejte poslat svůj životopis, my se na něj podíváme a brzy odpovíme.
Náplň práce
• Spolupráce při otevírání nové pobočky
• Tvorba a koordinace projektů
• Organizace, řízení a kontrola chodu celé p.
• Vedení týmu
Požadujeme
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• Organizační, komunikativní schopnosti
• Příjemné a reprezentativní vystupování
• Svědomitý přístup k práci
• Schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy
• Kreativitu, zodpovědnost a samostatnost
Nabízíme
• Práci v mladém kolektivu
• Osobní růst
Svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: [email protected] a do předmětu vložte: Projektový manažer Choceň a okolí.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Lukáš Hejda
Telefon: 728 615 948

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
12099977
Počet zhlédnutí:
7 775x
Zhlédnutí detailu:
509x