16.07.2019 10:06   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Finance a ekonomika   |   Finanční ředitel, manažer
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Finance a ekonomika
Profese
Finanční ředitel, manažer
Místo výkonu práce
České Budějovice
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Chodíme "do práce" rádi a záleží nám na tom, kdo do našeho teamu přijde. Proto hledáme pozitivního sympaťáka či sympaťačku, který mezi nás zapadne. Nehoníme výsledky, ale společně tvoříme příjemnou atmosféru. Vzájemně si pomáháme. Nehrajeme si na "ředitele", ale jsme jeden druhému parťákem. Nemusíš být superman/ka a umět vše, ale praxe se ti hodí. není to ale bezpodmínečně nutné - umíme naučit. Nemáme píchačky a dokážeme být flexibilní,nicméně v pracovních dnech skutečně pracujeme. Určitě se Ti bude hodit řidičský průkaz - i když bez něj se dá také startovat začátek kariéry u nás. Máte-li ve svém srdci pozitivní vztah k lidem a bez nich pracovat nedokážete, je to přesně ono.
Nabízíme
Vzhledem k individuálnímu přístupu dokážeme detailní podmínky nastavit na míru potenciálnímu kandidátovi či kandidátce. neb se jedná o zajímavý model - je potřeba se nejprve osobně potkat a vzájemně se poznat. I přes zajímavost nabídky je případná schůzka nezávazná.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Obsazujeme pozici v rámci speciálního projektu. Hledáme ambiciózní osobnost, která je pozitivní, komunikativní a cílevědomá a která se chce kariérně z pozice obchodníka / poradce posunout o level výš. Zajištěn speciální podpůrný program, zajišťující nejenom mzdu, ale i vzdělávání. K dispozici fungující regionální kancelář v centru Českých Budějovic s technickým vybavením. Žádné vstupní investice. Podmínkou VŠ / SŠ vzdělání, proaktivní přístup a zájem o svůj osobní růst. Program je individuálně nastaven dle praxe, kompetencí a dovedností po vzájemné dohodě. Obsazujeme jednu pozici s nástupem k 1. 8. nebo k 1.9.2019. Více detailů na osobní schůzce. Předpokládaný příjem je min. 40 tis.+

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jiří Sobolík
Telefon: 606 757 148

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14994921
Počet zhlédnutí:
517x
Zhlédnutí detailu:
148x