Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBCHODNÍ MANAŽER POJIŠTĚNÍ DOPRAVY

OBCHODNÍ MANAŽER POJIŠTĚNÍ DOPRAVY

Pardubický kraj
19. 10. 2020 - 21:48

Poskytneme exklusivní poptávky klientů v oblastech pojištění přepravy.
Nabízíme komplexní služby v oblastech pojištění pro obchodní společnosti, podnikatele i občany, zaměřujeme se na dopravní firmy. Spolupracujeme s mnoha finančními institucemi. Do našeho týmu
hledáme obchodního manažera.
Náplň práce
Poradenství a prodej produktů v oblasti pojistné ochrany především pro dopravní společnosti, zasílatele a podnikatele v nákladní dopravě.
Akviziční činnost, vyhledávání potenciálních prodejních příležitostí
Komplexní servis v oblasti správy pojištění
Komunikace s obchodními partnery (pojišťovnami)
Zpracování poptávek pro nové klienty. Noví klienti nás sami poptávají

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční ředitel, manažer
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
50000
Požadujeme
Min. SŠ vzdělání s maturitou, bezúhonnost Příjemné a sebejisté vystupování, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost Vysoká míra samostatnosti a iniciativy Obchodní zkušenosti z pojišťovnictví nebo z oblasti spedice a odbytu výhodou Výborné komunikační schopnosti Uvítáme kladný vztah k novým informačním technologiím
Nabízíme
Fixní odměnu + motivující odměňování formou provizí, možnost ovlivnit výši svého výdělku Odměnu ve výši 30 000 – 50 000 Kč Různorodou a zajímavou práci Poskytneme exklusivní a aktuální poptávky klientů v oblasti pojištění dopravních firem Práci z domova po celé ČR nebo z kanceláře Možnost pracovat v týdnu nebo o víkendu, ráno nebo večer, pracovní dobu nesledujeme, důležitý je výsledek Atraktivní produkty našich partnerů Perspektiva osobního rozvoje a růstu Školení a výcvik zdarma Zkušeným obchodníkům z branže nabízíme individuální přístup a výhody

Prodávající
Martin Vomáčka