Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Poradce pro rodinnou ekonomiku

Poradce pro rodinnou ekonomiku

Pelhřimov
26. 9. 2017 - 11:59

Společnost s dlouholetou historií ve svém oboru v rámci rozšíření obchodního zastoupení na Pelhřimovsku hledá

Náplň práce:
•vytváření nabídek, sjednávání pojištění a správa pojistných smluv
•navrhování finančního plánu
•administrativní činnosti spojené se správou smluv
•péče o pojistný kmen společnosti
Nabízíme:
•velmi dobré mzdové ohodnocení
•zázemí stabilní společnosti
•možnost přidělení kmene klientů
•spolupráci s různými pojistiteli na trhu
•zaměstnanecké benefity (životní a penzijní připojištění)
•systém vzdělávání a pravidelného školení
•přátelské pracovní prostředí
•zázemí silného partnera, jsme členy sítě VIG
Očekáváme:
•min. odborné vyučení nebo středoškolské vzdělání s maturitou
•čistý trestní rejstřík
•obchodního ducha
•dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
•znalost práce na PC
•řidičský průkaz skupiny B
•pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a loajalitu vůči společnosti
•praxe v oboru výhodou

Pozice je vhodná pro absolventy.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email mihule.r@kapitol.cz

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Finanční poradce, konzultant
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
•min. odborné vyučení nebo středoškolské vzdělání s maturitou •čistý trestní rejstřík •obchodního ducha •dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování •znalost práce na PC •řidičský průkaz skupiny B •pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a loajalitu vůči společnosti •praxe v oboru výhodou
Nabízíme
•velmi dobré mzdové ohodnocení •zázemí stabilní společnosti •možnost přidělení kmene klientů •spolupráci s různými pojistiteli na trhu •zaměstnanecké benefity (životní a penzijní připojištění) •systém vzdělávání a pravidelného školení •přátelské pracovní prostředí •zázemí silného partnera, jsme členy

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Mihule Robin