22.11.2017 10:22   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Informatika, počítače   |   Pracovník helpdesku
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Profese
Pracovník helpdesku
Místo výkonu práce
Praha
Min. dosažené vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
Jaké schopnosti bys měl mít, aby Ti šla práce pěkně od ruky? Jsi systematický člověk, který má rád přehled a řád. Máš rád, když věci fungují a nevadí Ti pohybovat se v zavedených mantinelech (daný hardware a software) Zároveň jsi hlavička a rád přicházíš věcem na kloub Rád komunikuješ s lidmi. A nejen v češtině. Umíš angličtinu a nebojíš se ji použít. Důležité je, abys ovládal práci s MS Windows a Office, vyznal se v topologii sítí či si tykal s nějakým grafickým editorem Oplýváš znalostí hardware systémů Máš duši kamarádského servisního technika
Nabízíme
To jsou schopnosti, kterými bys nás velmi obohatil. Ale pojďme otočit list a pobavit se o tom, jak bychom pro změnu mohli obohatit my Tebe: Prací v moderním oboru digital signage s možností spolupráce se světovými technologickými výrobci. Možností vzít si homeoffice Pocitem profesního uspokojení. Za dobře odvedenou práci neváháme pochválit a vyjádřit uznání. Štědrou podporou Tvého profesního růstu díky kvalitnímu firemnímu školení Motivujícím finančním ohodnocením, které má schopnost přizpůsobit se Tvým profesním dovednostem a kariérnímu růstu. Parádním mladým týmem a ještě parádnějšími společnými akcemi
Cena: Neuvedeno
Popis:

Možná zrovna pracuješ jako IT servisní technik nebo třeba v opravně mobilů. Máš rád, když vše šlape jako švýcarské hodinky a s nadšením se vrháš do všeho, co má spojitost s novými technologiemi, profi softwarem i hardwarem?

Tak to jsme naladěni na stejnou vlnu! A k tomu máme rádi spousta dalších věcí jako kreativitu a naše přátelské prostředí, kde se inovacím a nápadům meze nekladou.
Hledáme spolehlivého člena IT, který rozšíří naše řady, dokáže posunout servis na nový level a bude společně s námi bojovat za lepší budoucnost české digitální scény.

Říkáš si, co u nás bude IT servisák dělat?

Vzdálenou správu obsahů. Náš zákazník zadá požadavek na obsah a Ty pomůžeš obsah nasadit, naplánovat a případně upravit. Jo, a taky je zde prostor pro vylepšování procesů a funkcí v rámci naší firmy - za to Tě budeme na rukou nosit :-)

IT helpdesk. Občas je to urgentní, tudíž má zákazník potřebu celou záležitost vyřešit po telefonu. A občas ne. Tudíž problém vyřešíš po mailu, ale ještě lépe tomu předejdeš pomocí vzdáleného monitoringu systémů.

Kreativní činnosti. Nebyli bychom správná kreativní agentura, kdybychom našemu ajťákovi nedali příležitost tvořit. Můžeš se vyřádit ve zdokonalování procesů, testování interaktivních možností a grafických úpravách obsahu.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Alena Novotná
Odkaz: www.digiexperience.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13535648
Počet zhlédnutí:
3 260x
Zhlédnutí detailu:
411x