Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vedoucí divize pro Brno

Vedoucí divize pro Brno

Brno
22. 9. 2020 - 20:44

Pracovní náplň: péče o přidělené objekty v Brně a okolí, komunikace se zákazníkem, administrativa spojená s chodem svěřených objektů. Práce je vhodná i pro OZP/ OZZ. Místo výkonu práce: Brno a okolí. V případě zájmu nás kontaktujte na čísle: +420725677254. Informace o vykonávané práci vám poskytneme při osobním pohovoru.

Obor činnosti
Personalistika a lidské zdroje
Konkrétní profese
Jiné profese v HR
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Praxi ve vedení minimálně 20ti lidí, řidičský průkaz sk. B( aktivní řidič), zkušenosti v oboru, znalost MS Office( MS Excel a Word), spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu a ochotu cestovat.
Nabízíme
Možnost finančního růstu, služební automobil, telefon a Pc, zaškolení, práci v příjemném prostředí a zázemí prosperující firmy. Práce je vhodná i pro OZP/ OZZ.

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Jana Jakubcová