24.03.2016 00:24   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Key account manager
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Key account manager
Místo výkonu práce
Odměna za práci
16 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Výborné obchodní a komunikační schopnosti. Dobré, reprezentativní vystupování. Orientaci na cíl a schopnost kooperace s ostatními kolegy. Odolnost vůči stresu. Samostatnost a proaktivní přístup. Dobrou orientaci na světových trzích. Středoškolské vzdělání. Znalost aspoň jednoho světového jazyka. Dobrou schopnost práce s počítačem. Praxe obchodního směru výhodou.
Nabízíme
Velice kvalitní zaškolení prováděné nejlepšími českými odborníky v oblasti obchodu, psychologie a marketingu. Zázemí špičkově vybavených kanceláří v centru Brna a práci v mladém přátelském kolektivu. Práci na HPP s nadstandardním platovým ohodnocením s významnou motivační složkou mzdy. Velké množství firemních benefitů (telefony, počítače, dovolené etc.) Zaměstnání u stabilní nadnárodní korporace s možností výrazného kariérního i platového růstu.
Cena: Neuvedeno
Popis:

V souvislosti se vstupem na český trh přijmeme do naší firmy nové kolegy na pozici obchodních specialistů.

Hledáme především ambiciózní mladé lidi s orientací na výsledky, které motivuje úspěch a spolupráce se stejně naladěnými lidmi.

Vaší náplní práce bude především aktivní akvizice nových klientů spolu s vyhledáváním a analýzou nových obchodních příležitostí, kontakt a budování vztahů s obchodními partnery, činnosti z oblastí klientského servisu a administrativy nebo reprezentace společnosti.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a především motivační dopis se zaměřením na Vaše cíle.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Pavel Fiala
Telefon: 775 355 528

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
11711842
Počet zhlédnutí:
4 846x
Zhlédnutí detailu:
479x