Do zavedeného studia hledáme KOSMETIČKU na HPP

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiSlužby
ProfeseKosmetik, vizážista
Místo výkonu prácePlzeň
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: Čistý trestní rejstřík - příjemné a vstřícné vystupování - pečlivost, zodpovědnost - flexibilita - chuť učit se novým věcem . Zkušenosti z praxe vítány.

Nabízíme: Podrobná zaškolení na dané přístroje - příjemné pracovní prostředí, - motivující finanční ohodnocení ( fix + provize z ošetření), - veškeré procedury pro vlastní osobu zdarma - slevy na ošetření pro rodinné příslušníky .

Nástup od září 2015.

Popis:

Hledáme milou a šikovnou slečnu/paní na pozici KOSMETIČKA a obsluha kosmetických přístrojů .

Náplň práce:

Veškeré kosmetické služby + prodlužování řas, obsluha kosmetických přístrojů .

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zasílejte životopis s fotografií.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Plzeň - město

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

10100148

Počet zhlédnutí:

179 389x

Zhlédnutí detailu:

1 707x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 586 inzerátů