17.05.2017 13:22   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Kvalitář, specialista jakosti
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Kvalitář, specialista jakosti
Místo výkonu práce
Hranice
Odměna za práci
40 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme: • SŠ/VŠ technického směru • praxe 3 roky v oblasti kvality • základní orientace v normách IATF 16949 a ISO 9001 • velmi dobrá znalost AJ podmínkou (B2) • znalost PPAP/EMPB, FMEA, CP, SPC, VDA a školení v oblasti provádění auditů výhodou • znalost práce na PC (MS Office) • preciznost, pečlivost, schopnost samostatného rozhodování • výborné vyjednávací a organizační schopnosti, prezentační dovednosti • logické a technické myšlení
Nabízíme
- výborné platové podmínky 35000- 40000,- - prémie - firemní benefity - stravenky - zázemí zahraniční společnosti
Cena: Neuvedeno

Popis: Jsme francouzská firma, která se specializuje na vývoj a výrobu funkčních plastů pro automobilový průmysl (např. značky Porsche, BMW….). V současné době sídlíme v Hranicích na Moravě

Popis pracovní pozice:
-Analyzuje a projednává požadavky zákazníka.
-Vytváří kontrolní plány pro výrobky
-Aktualizuje FMEA procesu, nastavuje kontroly a účinná nápravná opatření
-Vytváří a předkládá PPAP
-Sleduje zákaznické audity a provádí odpovídající akční plány
-Schvaluje uvolnění výroby po modifikaci či úpravě formy
-Kontaktuje zákazníka v případě problémů s kvalitou.
-Předkládá první vzorky zákazníkovi.
-Schvaluje nápravná opatření ve spolupráci s ostatními odděleními.
-Řídí proces reklamací, 8D reporty (vývoj, uzavření, …)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Martina Vaculíková
Telefon: 581 607 572

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13061814
Počet zhlédnutí:
4 029x
Zhlédnutí detailu:
275x