Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Objektový provozní manažer /ka

Objektový provozní manažer /ka

Plzeňský kraj
30. 11. 2017 - 16:13

Místo výkonu: Plzeň
Pracovní úvazek: plný úvazek / HPP
Popis pozice: obchodní společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodné kandidáty na pozici Provozní objektový manažer.
Na této pozici budete odpovědný/ná za realizaci sjednaných služeb, personální zabezpečení jednotlivých objektů tzn. organizaci práce, kontrola kvality a rozsahu prováděných služeb, nábor a zavedení nových pracovníků pro tyto objekty, základní personální evidenci a ekonomické výsledky svěřených objektů.
NÁPLŇ PRÁCE:
 příprava nových smluvních zakázek, nastavení pracovních procesů a technologických postupů pro svěřené objekty
 jednání se zákazníky
 vedení, řízení a organizace práce v rozsahu poskytovaných služeb na svěřených objektech
 kontrola kvality prováděných prací
 zásobování objektů
 nábor nových pracovníků pro svěřené objekty a jejich zaškolení
 personální práce v terénu na jednotlivých zakázkách
 vedení základní personální evidence pro svěřené objekty (evidence docházky,výkazy práce, příprava podkladů pro zpracování mezd)
 hodnocení zaměstnanců
 řízení nákladů a výnosů v rámci svěřených objektů
KVALIFIKACE A POŽADAVKY:
 SŠ/VŠ vzdělání
 zkušenosti v oboru
 bezúhonnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
 schopnost vést pracovní týmy
 uživatelská znalost práce s PC – MS Office
 komunikativní a aktivní osobnost
 nekonfliktní, empatický typ
 řidičský oprávnění skupiny B – aktivní řidič/ka
 pozitivní a zodpovědný přístup k práci
 loajalita k firmě a odpovědnost za svěřenou práci
 zkušenosti z oboru
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj CV na email holasova@hgs.cz.

Obor činnosti
Management, vedoucí pozice
Konkrétní profese
Ostatní vedoucí pozice
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
čistý TR, ŘP skupiny B, flexibilitu, spolehlivost, vstřícnost
Nabízíme
stabilní zaměstnání, dobré platové podmínky, mzda vždy včas na účtě

Prodávající
HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.