19.11.2019 14:37   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Marketing, média a reklama   |   Jiné profese v marketingu a médiích
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Profese
Jiné profese v marketingu a médiích
Místo výkonu práce
Odměna za práci
35 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Maturitu, řidičák Dobrá znalost internetu Ovládání PC a MS Office Práce na ŽL – nemusíte mít hned Prodávat produkty Google, jsme Google Partnerem
Nabízíme
Odměna je závislá na uzavřených obchodech Výplata z každého uzavřeného obchodu každý měsíc! Skvělá příležitost pro každého, třeba i přivýdělek 30 dní placené dovolené home office mobilní telefon s neomezeným tarifem notebook školení vzdělávání
Cena: Neuvedeno

Popis: Hledáme nového kolegu, který pomůže s rozvojem obchodu firmy po všech stránkách v dynamicky se rozvíjejícím oboru online marketingu.

Jsme marketingová agentura, která pomáhá firmám růst v tuzemsku i v zahraničí pomocí online marketingu.

Náplň práce:
Akvizice nových klientů (firem) B2B
Aktivní oslovování osobní i telefonické.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Martin Tomanek
Telefon: 775 331 968
Skype: martin_tomanek
Odkaz: www.advis.pro

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15234987
Počet zhlédnutí:
955x
Zhlédnutí detailu:
12x