18.05.2017 08:38   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Zemědělství, lesnictví a ekologie   |   Mechanik v zemědělství
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Profese
Mechanik v zemědělství
Místo výkonu práce
Chroustovice
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
• Vzdělání - Střední (vyučen) • ŘP skupin B, T • Strojní, svářečský průkaz (výhodou) • Znalost práce PC (výhodou) • Flexibilita, komunikativnost, samostatná pečlivá práce
Nabízíme
• Hlavní pracovní poměr • Platové podmínky (100,-Kč/h až 200- Kč/h) • Zázemí stabilní, prosperující a dynamické společnosti • Závodní stravování
Cena: Neuvedeno
Popis:

Hledáme vhodného kandidáta na pozici pracovník v zemědělském podniku Chroustovická a.s.
Místo výkonu práce – zemědělský podnik – Chroustovice, okr. Chrudim

Náplň práce:
• Práce se špičkovou zemědělskou technikou
• Práce v rostlinné a živočišné výrobě

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Chroustovická a.s.
Odkaz: www.chroustovicka.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
10225911
Počet zhlédnutí:
6 530x
Zhlédnutí detailu:
805x