Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Technik údržby - elektro

Technik údržby - elektro

Brno
30. 10. 2015 - 11:22

Popis

Co budete dělat?
• Udržovat bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, opravovat je v případě potřeby
• Diagnostikovat a analyzovat závady, provádět opatření pro předcházení závad
• Odstraňovat poruchy na zařízeních a vést s tím související administrativu
• Provádět generální opravy strojů a úzce spolupracovat s výrobou
• Pracovat na 3 směny

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Mechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Co už máte za sebou? • Vzdělání na OU nebo SŠ strojírenského směru • Umíte svařovat CO2 a číst technickou dokumentaci • Máte zkušenosti s prací na obráběcích strojích (soustruh, vrtačka, rovinná bruska) • Vlastníte ŘP skup. B a jste aktivní řidič Jaký je správný kandidát? • Původem je elektrikář/zámečník nebo mechanik/opravář výrobních zařízení • Manuálně zručný • Má požadované technické znalosti a platnou vyhlášku č.50/1978Sb., § 6 Bude pro Vás výhodou pokud: • máte zkušenosti s automobilovým průmyslem • se domluvíme na nástupu co nejdříve
Nabízíme
Budete u našeho klienta pracovat rádi, protože: • nabízí stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti • vyplácí svým zaměstnancům motivující finanční ohodnocení a výkonové prémie • poskytuje balíček zaměstnaneckých benefitů a příspěvek na stravování • budete pracovat v novém a moderním prostředí • budete mít smlouvu na dobu neurčitou s místem výkonu práce v Brně – Slatině

Prodávající
Ivana Pitrušková Gregovská