07.04.2016 14:27   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR   |   Výroba, průmysl a provoz   |   Mechanik
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Profese
Mechanik
Místo výkonu práce
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Cena: Neuvedeno
Popis:

Společnost v Prostějově nabízí zajímavou pracovní příležitost, vhodnou i pro absolventy technických oborů! Máte zkušenosti s měřením a umíte číst technické výkresy? Využijte této příležitosti k nastartování své kariéry a zašlete nám svůj životopis!
Náplň práce:
- nastavování výrobního stroje dle technické dokumentace, obsluha stroje
- kontrola kvality výrobků, provádění měření, tvorba dokumentace
- preventivní kontrola a mechanická údržba stroje
Požadujeme:
- SOU/SŠ – technický obor
- znalost čtení výkresů a měření
- šikovné ruce, chuť učit se a pracovat na směny
Nabízíme:
- perspektivní práce v zahraniční výrobní společnosti
- kariérní i odborný růst
- finanční odměna s bonusy
- stravování přímo v areálu společnosti
- široká škála různých zaměstnaneckých benefitů
- práce na HPP v Prostějově
- nástup možný ihned
Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Lucie Borůvková
Telefon: 604 230 564

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
11767074
Počet zhlédnutí:
7 334x
Zhlédnutí detailu:
290x