Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK KLADNO

ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK KLADNO

Kladno
6. 8. 2018 - 14:37

HONDL GLOBAL SERVICES a.s. obchodní společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodného kandidáta na pozici ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK. Místo pracoviště Huťská 371, Kladno.

Náplň práce:
údržba, příprava strojů na úklidové práce společnosti a s tímto práce spojené, drobný základní servis

POŽADUJEME:
SOŠ/SOU vzdělání – technické obory
praxi na obdobné pozici
chuť k práci a manuální zručnost

NABÍZÍME:
práci na hlavní pracovní poměr
variabilní, různorodé činnosti v zázemí silné společnosti
odpovídající mzdu včas v hotovosti nebo na účet
možnost záloh
zázemí silné a stabilní společnosti

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Mechanik
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
SOŠ/SOU vzdělání – technické obory praxi na obdobné pozici chuť k práci a manuální zručnost
Nabízíme
práci na hlavní pracovní poměr variabilní, různorodé činnosti v zázemí silné společnosti odpovídající mzdu včas v hotovosti nebo na účet možnost záloh prostředí moderních provozů zázemí silné a stabilní společnosti

Prodávající
Petr hofman