Home Práce, zaměstnání Práce v ČR NÁSTROJAŘ - 35 000Kč/měs.

NÁSTROJAŘ - 35 000Kč/měs.

České Budějovice
23. 3. 2018 - 09:06

Popis

Náplň práce:

- výroba nových forem
- servis sériových forem
- práce na vstřikovacích formách
- technické změny norem a jejich realizace

Nabízíme:

- 13. mzdu
- čtvrtletní a roční prémie
- nástupní bonus 30 000Kč (po zkušební době)
- bezúročná půjčka na bydlení až 150 000Kč
- zdarma cestovní pojištění pro celou rodinu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na narození dítěte
- firemní mateřská školka

V případě zájmu o více informací zavolejte na 739 225 122 nebo pošlete rovnou své CV na adela.labajova@freecon.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Nástrojař
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
35000
Požadujeme
- výuční list v jakémkoliv technickém oboru - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - čtení z technické dokumentace - technickou zdatnost
Nabízíme
- 13. mzdu - čtvrtletní a roční prémie - nástupní bonus 30 000Kč (po zkušební době) - bezúročná půjčka na bydlení až 150 000Kč - zdarma cestovní pojištění pro celou rodinu - příspěvek na stravování - příspěvek na narození dítěte - firemní mateřská školka

Prodávající
Adéla Labajová