03.09.2017 14:44   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Jiné obchodní profese
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Jiné obchodní profese
Místo výkonu práce
Odměna za práci
60 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Solidní vystupování, komunikativnost, samostatnost, a hlavně chuť obchodovat a vydělávat peníze.
Nabízíme
NABÍZÍME NEOMEZENÝ VÝDĚLEK, který si zasloužíte. Zavolejte nám a přesvědčte se.
Cena: Neuvedeno

Popis: Do našeho týmu hledáme realitní makléře/makléřky. Obchod je pro vás víc než místo, kam jdete nakupovat? Rádi žijete s pocitem, že dokážete ovlivnit svůj úspěch? Jste v práci od rána do večera, ale na Vaší odměně to není vidět? Raději pracujete rozmanitě a v terénu, než rutinně v kanceláři? Věříte si? Hledáte novou životní příležitost? Pak naše nabídka je Vaše nová životní příležitost.
NÁPLŇ PRÁCE
•vedení obchodních jednání
•domlouvání a realizace schůzek s majiteli nemovitostí
•zajištění prohlídek nemovitostí
•zalistování nových nemovitostí
•telefonický i osobní kontakt s klienty

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
zdravotně postižené
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Ivana Richterová
Telefon: 724 521 138
Odkaz: http://www.century21.cz/kancelar…

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
13319431
Počet zhlédnutí:
3 632x
Zhlédnutí detailu:
173x