19.02.2018 09:09   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Jiné obchodní profese
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Jiné obchodní profese
Místo výkonu práce
Odměna za práci
12 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- věk min. 22 let, - ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou, - ochotu na sobě pracovat a vzdělávat se, - samostatnost, vytrvalost, cílevědomost, - schopnost analyzovat situace a přicházet s novým řešením, - zodpovědný přístup k práci, - odpovídající časové možnosti (2-3hod denně na přivýdělek, 6-8hod denně na hlavní činnnost), - uživatelskou znalost PC a internetu, - příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti, - podnikatelského ducha – pracovní činnost je vedena na ŽL, - není vhodné jako krátkodobý přivýdělek - preferuji dlouhodobou spolupráci.
Nabízíme
- pracovní příležitost s využitím PC/internetu/mobilu, - pracovní činnost vedenou z domova, - flexibilní pracovní dobu - možnost organizovat si svůj pracovní den, - motivující finanční ohodnocení - závislé na Vaší odvedené práci, - profesionální systém vedení a online zaškolení, - veškerá pracovní činnost je vedena pomocí online kanceláře, - možnost osobního, finančního i kariérního růstu, - později možnost přejít na hlavní činnost s nadprůměrným finančním ohodnocením, - vysoce lukrativní obor, - uplatnění na různých úrovních (konzultant, vedoucí týmu).
Cena: Neuvedeno

Popis: Rád(a) byste si přivydělal(a) a nechce se Vám za další prací dojíždět? Máte denně 2-3 hodiny čas, které byste chtěl(a) smysluplně využít a navíc si přivydělat? Baví Vás práce na internetu? Zajímá Vás zdravý životní styl? Přemýšlíte, jak začít pracovat na sebe, ale na vlastní projekt nemáte dostatek nápadů, financí či energie?

Staňte se členem mého týmu! Já Vás povedu a předám Vám informace, které jsem v tomto projektu získala já. Ale výši Vašich příjmů si volíte Vy sám(sama) v závislosti na Vašem nasazení.

Využijte internet k zajištění časové a finanční svobody a začněte pracovat sám(sama) na sebe v oboru, který má budoucnost nejen u nás, ale i po celém světě.

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13746267
Počet zhlédnutí:
12 063x
Zhlédnutí detailu:
286x