Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zlaťáky- Specialista péče o zákazníky - Plzeň

Zlaťáky- Specialista péče o zákazníky - Plzeň

Plzeň
15. 1. 2019 - 13:09

LINK HOLDING a.s. je významná společnost zabývající se již od roku 2006 prodejem zlatých a stříbrných mincí a investičních kovů. V současné době patří společnost mezi lídry na trhu a se svým e-shopem ZLAŤÁKY CZ se řadí mezi špičku ve svém oboru. LINK HOLDING a.s. je ryze českou společností, která nabízí práci v přátelském kolektivu na pozici:

Specialista péče o zákazníky - Plzeň centrum
Máte profesionální vystupování a reprezentativní projev? Chcete se stát důležitým článkem dynamické společnosti? Chcete být odměňováni za to, co firmě přinesete? Přidejte se k nám! Právě hledáme nového kolegu/kolegyni na naši pobočku v Plzni – centru. Nejedná se o práci obchodního zástupce, podomní prodej nebo navolávání studených kontaktů.

Pracovní náplň:
Přímá komunikace s příchozími zákazníky
Poskytování kvalifikovaného poradenství
Administrativní úkony spojené se zpracováním obchodních případů
Požadujeme:
SŠ vzdělání
Uživatelskou znalost na PC
Dobré komunikační schopnosti
Nabízíme:
Silnou klientskou základnu
Práci na HPP na dobu neurčitou
Nadstandardní finanční ohodnocení (fixní plat + osobní ohodnocení + prémie)
Příspěvek na stravování
Firemní akce
Zaměstnanecké slevy
Vánoční bonusy
Práci v malém kolektivu

Pokud rádi pracujete v přátelské atmosféře s týmovým duchem a rádi si pečlivě plníte svěřené úkoly,
tak jste tím správným uchazečem pro nás.
V případě zájmu o uvedenou pozici nám prosím zašlete profesní životopis v českém jazyce, a to na
mail: prace@zlataky.cz . Děkujeme Tým ZLAŤÁKY.CZ telefon + 420 232 003 057

V případě, že Vás nekontaktujeme do 7 dnů od zaslání podkladů, tak nám prosím zavolejte! :-)

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů v něm uvedených v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
SŠ vzdělání Uživatelskou znalost na PC Dobré komunikační schopnosti Trestní bezúhonnost
Nabízíme
Silnou klientskou základnu Práci na HPP na dobu neurčitou Nadstandardní finanční ohodnocení (fixní plat + osobní ohodnocení + prémie) Příspěvek na stravování Firemní akce Zaměstnanecké slevy Vánoční bonusy Práci v malém kolektivu

Prodávající
Markéta Renglová