25.01.2020 18:26   |  Poptávka / Koupím   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Jiné obchodní profese
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Jiné obchodní profese
Místo výkonu práce
Odměna za práci
70 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Náplň práce: zodpovědnost za strategii nákupu ve svěřeném regionu (Čína); komunikace s výrobními závody v Číně; utváření a správa dodavatelské základny; vyjednávání cen a podmínek spolupráce; příprava studií a analýz cen alternativních dodavatelů; hodnocení dodavatelů z pohledu nákladů, kvality a dodacích podmínek; řešení problémů u dodavatelů; plnění nastavených cílů a související reporting Požadavky: min. 2 roky pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti; výborná znalost angličtiny a čínštiny/mandarinštiny; prokazatelné výsledky v oblasti vyjednávání; orientace ve finančních analýzách; výborné komunikační dovednosti a interpersonální dovednosti. Životopis prosíme na email: [email protected]
Nabízíme
Nabízíme: mzdu 50 000 - 70 000,- Kč, dovolenou navíc, jazykové a profesní vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Náplň práce: zodpovědnost za strategii nákupu ve svěřeném regionu (Čína); komunikace s výrobními závody v Číně; utváření a správa dodavatelské základny; vyjednávání cen a podmínek spolupráce; příprava studií a analýz cen alternativních dodavatelů; hodnocení dodavatelů z pohledu nákladů, kvality a dodacích podmínek; řešení problémů u dodavatelů; plnění nastavených cílů a související reporting Požadavky: min. 2 roky pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti; výborná znalost angličtiny a čínštiny/mandarinštiny; prokazatelné výsledky v oblasti vyjednávání; orientace ve finančních analýzách; výborné komunikační dovednosti a interpersonální dovednosti. Nabízíme: mzdu 50 000 - 70 000,- Kč., , dovolenou navíc, jazykové a profesní vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění. Zájemci mohou zasílat své životopisy na uvedený e-mail: [email protected]

sipka dolu

Vhodné i pro

maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

MADFALL
Odkaz: www.madfall.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15326628
Počet zhlédnutí:
62 082x
Zhlédnutí detailu:
230x