Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Nákupčí - Nákupčí pro region Čína

Nákupčí - Nákupčí pro region Čína

Celá ČR
25. 1. 2020 - 18:26
Dohodou
Kupující

Náplň práce: zodpovědnost za strategii nákupu ve svěřeném regionu (Čína); komunikace s výrobními závody v Číně; utváření a správa dodavatelské základny; vyjednávání cen a podmínek spolupráce; příprava studií a analýz cen alternativních dodavatelů; hodnocení dodavatelů z pohledu nákladů, kvality a dodacích podmínek; řešení problémů u dodavatelů; plnění nastavených cílů a související reporting Požadavky: min. 2 roky pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti; výborná znalost angličtiny a čínštiny/mandarinštiny; prokazatelné výsledky v oblasti vyjednávání; orientace ve finančních analýzách; výborné komunikační dovednosti a interpersonální dovednosti. Nabízíme: mzdu 50 000 - 70 000,- Kč., , dovolenou navíc, jazykové a profesní vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění. Zájemci mohou zasílat své životopisy na uvedený e-mail: madfall@email.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
70000
Požadujeme
Náplň práce: zodpovědnost za strategii nákupu ve svěřeném regionu (Čína); komunikace s výrobními závody v Číně; utváření a správa dodavatelské základny; vyjednávání cen a podmínek spolupráce; příprava studií a analýz cen alternativních dodavatelů; hodnocení dodavatelů z pohledu nákladů, kvality a dodacích podmínek; řešení problémů u dodavatelů; plnění nastavených cílů a související reporting Požadavky: min. 2 roky pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti; výborná znalost angličtiny a čínštiny/mandarinštiny; prokazatelné výsledky v oblasti vyjednávání; orientace ve finančních analýzách; výborné komunikační dovednosti a interpersonální dovednosti. Životopis prosíme na email: madfall@email.cz
Nabízíme
Nabízíme: mzdu 50 000 - 70 000,- Kč, dovolenou navíc, jazykové a profesní vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění.

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Zavřít Zavřít
Kupující
Lucka