Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník distribuce kosmetických výrobků - centrála

Pracovník distribuce kosmetických výrobků - centrála

Praha
16. 1. 2020 - 09:55

Do našeho pražského skladu hledáme kolegy. Fajn lidi, které baví spolupracovat s lidmi a rádi domů odcházejí s „čistým stolem“. Jsou zvyklí na fyzicky náročnou práci a umí být pravou rukou vedoucího. Chtějí se v pracovním i osobní životě posouvat a dokáží se sami rozhodovat. U nás není práce stereotyp. Budeš pracovat mezi kosmetickými produkty, tedy s lehčími a menšími produkty.

Náplň práce:
• kompletace objednávek
• dohledávání nenalezeného zboží
• řešení chybějících a poškozených produktů a jejich případné náhrady
• koordinace a kontrola zboží ve skladu
• zodpovědnost za včasné předání objednávky kurýrům
• ulehčování a urychlování kompletace objednávek

A klidně i spoustu dalšího, pokud budeš šikovný/á a budeš chtít.

Svůj životopis zasílejte na email: kariera@ebdistribution.com

Jméno: European Beauty Distribution
Telefon: 222744000
E-mail: kariera@ebdistribution.com
Cena: 25000

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
• OU, SŠ vzdělání • energickou a komunikativní povahu • chuť pracovat, rozvíjet se a učit se nové věci • spolehlivost a zodpovědnost • rychlé a jasné rozhodování • nebát se ptát zkušenějších kolegů • samostatnost a přizpůsobivost se daným situacím • zkušenost s prací na skladě – není podmínkou. Pokud ji nemáš, rádi tě to naučíme
Nabízíme
• základní plat navýšený o benefity odvíjející se od tvých schopností • skvělou partu mladých lidí • práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední) • volné víkendy • stravenkovou kartu s příspěvkem 118 Kč/pracovní den • nastoupit můžeš klidně hned • možnost kariérního růstu • jsme středně velká firma, u nás budeš důležitou součástí týmu • stabilní zázemí. Působíme na trhu už 15 let • na všem se dá domluvit

Prodávající
Monika Vlčková