12.10.2018 13:53   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní asistent
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní asistent
Místo výkonu práce
Odměna za práci
21 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Požadujeme: - komunikativnost - samostatnost - časovou flexibilitu - příjemné vystupování - dochvilnost - aktivní přístup k zákazníkovi
Nabízíme
Nabízíme: - denní vyplácení mzdy - vynikající finanční ohodnocení - možnost si sám/a plánovat směny(volné víkendy) - firemní benefity (firemní zájezdy) - mladý motivovaný kolektiv - každý měsíc nová soutěž ( věcné odměny apod. )
Cena: Neuvedeno

Popis: Aktuální obsah inzerátu
Hledáme nové kolegy do našeho týmu, nabízíme příjemné zázemí a dlouhodobou spolupráci na HPP či DPP ihned.

Náplň práce:
- seznámení zákazníka s novinky, provádíme průzkum a sbíráme názory,
popřípadě rozdání drobných dárků, vzorků apod..
- příjem a výdej zboží
- občerstvení zdarma na pracovišti ( káva, čaj, voda).

Zašli nám svůj životopis a my Tě rádi pozveme k osobnímu pohovoru. Těšíme se na Tebe!

sipka dolu

Vhodné i pro

důchodce
maminky na mateřské
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

Jarmila Folwarczná
Telefon: 731 073 960

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
14545458
Počet zhlédnutí:
4 714x
Zhlédnutí detailu:
244x