12.05.2017 09:37   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Obchodní referent
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Obchodní referent
Místo výkonu práce
Zlín
Odměna za práci
25 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
- středoškolské vzdělání - aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy - samostatnost, odpovědnost, spolehlivost - běžnou znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele - vlastní nápady, jak práci dělat lépe - nástup dle Vašich časových možností, lze začít, dle dohody, i IHNED
Nabízíme
- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové - samozřejmostí je občerstvení na pracovišti - zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení - velmi zajímavé mzdového ohodnocení - možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje - v případě aktivního zájmu raketový kariérní růst v rámci společnosti - nástup možný IHNED, nebo dle dohody
Cena: Neuvedeno
Popis:

Náplň práce
- udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
- podpora zákazníků a řešení jejich potřeb
- aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
- řešit související administrativu
- reportování denních a měsíčních aktivit

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Bohemia Energy
Telefon: 735 152 847
MSN: [email protected]
Odkaz: www.bohemiaenergy.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
13039537
Počet zhlédnutí:
4 022x
Zhlédnutí detailu:
357x