Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Odborný referent obchodu

Odborný referent obchodu

Jihočeský kraj
28. 11. 2018 - 11:00

Stat-X CZ s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích je součástí nadnárodní skupiny Stat-X Group, působící v rámci celé EU. Jsme profesionálové v oboru produktů ESD, používaných nejčastěji v elektronické a elektrotechnické výrobě, a aktuálně chceme posílit náš tým na pozici:

Náplň práce:
Technická podpora v oblasti ESD, antistatiky
Komunikace s kolegy ze skupiny Stat-X (většinou v nj nebo aj)
Objednávky – potvrzování, fakturace
Měsíční reporty
Administrativní podpora

Nástup možný od ledna 2019, nebo dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici, zašlete nám prosím svůj strukturovaný profesní životopis. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní referent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni Uživatelská znalost práce na PC – Outlook, MS Office (především Excel) Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost Aktivní přístup k práci a řešení problematiky ŘP sk. B
Nabízíme
Zajímavou práci na HPP s pestrou pracovní náplní 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy Využití jazykových znalostí Přátelský tým, progresivní firma Možnost osobního i profesionálního růstu

Prodávající
Lucie Váchová